Arskametalli Oy

Saarentaantie 33
31400 Somero, Soome

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 2 748 9700

VAT: FI07474540

Soome kontor ja ladu avatud tööpäeviti 7:00 – 15:30, teistel aegadel kokkuleppel.

 


 

Eesti kontor

Betooni 6
11415 Tallinn
Tel. +372 5457 9810

Tallinna kontori külastamiseks palume ette helistada.
 


 

Edasimüüja

Dotnuva Baltic AS

Savimäe 7
Vahi 60534, Tartu vald

Argo Luide
Mob. 5300 8125
argo.luide@dotnuvabaltic.ee

Toomas Truup
Mob. 5362 8469
toomas.truup@dotnuvabaltic.ee


Müük

Esindaja (Eesti)

Teet Laanemets

+372 5457 9810

teet.laanemets@arskametalli.fi

Esindaja (Läti, Leedu, Ukraina, Venemaa ja Valgevene)

Hannes Lauri

+358 45 200 3698

hannes.lauri@arskametalli.fi

Esindaja (Soome)

Pauli Sundman

+358 50 380 3540

pauli.sundman@arskametalli.fi

Esindaja (Soome)

Markku Koivisto

+358 400 185 109

markku.koivisto@arskametalli.fi


Tootmine

Töödejuhataja, tarned ja ostud

Antti Kauppinen

+358 50 022 3755

antti.kauppinen@arskametalli.fi

Töödejuhataja

Pasi Nieminen

+358 50 387 8117

pasi.nieminen@arskametalli.fi

Tootmise- ja planeerimise juht

Markku Kankare

+358 45 805 3885

markku.kankare@arskametalli.fi

Ladu

Pertti Nieminen

+358 45 121 5602


Kontor

Büroo juhataja, arved

Jari Käkönen

+358 400 531 611

jari.kakonen@arskametalli.fi

Sekretär, turundus

Jenni Käkönen

+358 50 596 0136

jenni.kakonen@arskametalli.fi