• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Yhteystiedot

Arskametalli Oy
Saarentaantie 33
31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Vaihde (02) 748 9700

Y-tunnus: 0747454-0

Verkkolaskuosoite: 003707474540
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Toimisto ja varasto avoinna arkisin klo 7:00 – 15:30, muina aikoina sopimuksen mukaan.

Myynti
 

Tehtaan edustaja
Markku Koivisto
p. 0400 185 109
markku.koivisto@arskametalli.fi

 

Tehtaan edustaja
Pauli Sundman
p. 050 380 3540
pauli.sundman@arskametalli.fi

Tuotanto
 

Työnjohtaja, toimitukset ja ostot
Antti Kauppinen
p. 050 022 3755
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Työnjohtaja
Pasi Nieminen
p. 050 387 8117
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Tuotanto- ja suunnittelupäällikkö
Markku Kankare
p. 045 805 3885
markku.kankare@arskametalli.fi

Lähettämö
Pertti Nieminen
p. 045 121 5602

Toimisto
 

Toimistopäällikkö, laskutus
Jari Käkönen
p. 0400 531 611
jari.kakonen@arskametalli.fi

Johdon assistentti, markkinointi
Jenni Käkönen
p. 050 596 0136
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Toimitusjohtaja
Janne Käkönen
p. 050 511 5540
janne.kakonen@arskametalli.fi

Vienti
 

Tehtaan edustaja (Viro)
Teet Laanemets
p. 050 441 2569
teet.laanemets@arskametalli.fi

Tehtaan edustaja (Latvia, Liettua, Ukraina, Venäjä ja Valko-Venäjä)
Hannes Lauri
p. 045 200 3698
hannes.lauri@arskametalli.fi

Arskametalli Oy

Saarentaantie 33, FI-31400 Somero
Puh. (02) 748 9700
posti@arskametalli.fi

 

Verkkokauppa

Siirry verkkokauppaan