Arskametalli Oy

Saarentaantie 33
31400 Somero, Somija

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 2 748 9700

Uzņēmuma ID: FI07474540

 


 

Mazumtirgotājs

SIA „Dotnuva Baltic“

„Baltijas Ceļš“, Cenu pagasts
Ozolnieku novads, 3043, Latvija

Tālrunis: +371 67913161
Mob. +371 26 573 518
info@dotnuvabaltic.lv


Pārdošanas nodaļa

Pārstāvis (Latvija, Lietuva, Ukraina, Krievija, Baltkrievija)

Hannes Lauri

+358 45 200 3698

hannes.lauri@arskametalli.fi

Pārstāvis (Igaunija)

Teet Laanemets

+372 5457 9810

teet.laanemets@arskametalli.fi

Pārstāvis (Somija)

Pauli Sundman

+358 50 380 3540

pauli.sundman@arskametalli.fi

Pārstāvis (Somija)

Markku Koivisto

+358 400 185 109

markku.koivisto@arskametalli.fi


Ražošanas nodaļa

Meistars, sagāde un iepirkumi

Antti Kauppinen

+358 50 022 3755

antti.kauppinen@arskametalli.fi

Ražošanas un dizaina vadītājs

Markku Kankare

+358 45 805 3885

markku.kankare@arskametalli.fi

Noliktava

Pertti Nieminen

+358 45 121 5602


Birojs

Biroja vadītājs, norēķinu

Jari Käkönen

+358 400 531 611

jari.kakonen@arskametalli.fi

Sekretāre, mārketings

Jenni Käkönen

+358 50 596 0136

jenni.kakonen@arskametalli.fi

Izpilddirektors

Janne Käkönen

+358 50 511 5540

janne.kakonen@arskametalli.fi