• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kontaktinformācija

Arskametalli SIA
Saarentaantie 33
FI-31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 2 748 9700

VAT: FI07474540

Mazumtirgotājs

SIA „Dotnuva Baltic“
„Baltijas Ceļš“, Cenu pagasts,
Ozolnieku novads, LV 3043, Latvija

Tel. +371 67913161
info@dotnuvabaltic.lv

Aigars Irbe
Graudu pirmapstrādes iekārtu projektu vadītājs
Mob. +371 26 573 518
aigars.irbe@dotnuvabaltic.lv

www.dotnuvabaltic.lv

Pārdošanas nodaļa
 

Pārstāvis (Igaunija)
Teet Laanemets
+358 (0)50 441 2569
teet.laanemets@arskametalli.fi

Pārstāvis (Latvija, Lietuva, Ukraina, Krievija, Baltkrievija)
Hannes Lauri
+358 (0)45 200 3698
hannes.lauri@arskametalli.fi

Pārstāvis (Somija)
Markku Koivisto
+358 (0)400 185 109
markku.koivisto@arskametalli.fi

Pārstāvis (Somija)
Pauli Sundman
+358 (0)50 380 3540
pauli.sundman@arskametalli.fi

Ražošanas nodaļa
 

Meistars, sagāde un iepirkumi
Antti Kauppinen
+358 (0)50 022 3755
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Meistars
Pasi Nieminen
+358 (0)50 387 8117
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Ražošanas un dizaina vadītājs
Markku Kankare
+358 (0)45 805 3885
markku.kankare@arskametalli.fi

Noliktava
Pertti Nieminen
+358 (0)45 121 5602

Birojs
 

Biroja vadītājs, norēķinu
Jari Käkönen
+358 (0)400 531 611
jari.kakonen@arskametalli.fi

Sekretāre, mārketings
Jenni Käkönen
+358 (0)50 596 0136
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Izpilddirektors
Janne Käkönen
+358 (0)50 551 5540
janne.kakonen@arskametalli.fi