Arskametalli Oy

Saarentaantie 33
31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Vaihde 02 748 9700

Y-tunnus: 0747454-0
 

Toimisto ja varasto avoinna arkisin klo 7:00 – 15:30, muina aikoina sopimuksen mukaan. Sesonkiaikana vaihteen numero palvelee 24/7.

Pyydä tarjous
 

 


 

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003707474540
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
 

Myynti

Tehtaan edustaja

Pauli Sundman

+358 50 380 3540

pauli.sundman@arskametalli.fi

Tehtaan edustaja

Markku Koivisto

+358 400 185 109

markku.koivisto@arskametalli.fi


Tuotanto

Tuotanto- ja suunnittelupäällikkö

Markku Kankare

+358 45 805 3885

markku.kankare@arskametalli.fi

Työnjohtaja

Pasi Nieminen

+358 50 387 8117

pasi.nieminen@arskametalli.fi

Lähettämö

Pertti Nieminen

+358 45 121 5602


Toimisto

Toimistopäällikkö, laskutus

Jari Käkönen

+358 400 531 611

jari.kakonen@arskametalli.fi

Markkinointi

Jenni Tavén

+358 50 596 0136

jenni.taven@arskametalli.fi

Toimitusjohtaja

Janne Käkönen

+358 50 511 5540

janne.kakonen@arskametalli.fi


Vienti

Vientipäällikkö

Torben Jepsen

+358 45 200 3698

torben.jepsen@arskametalli.fi

Vientipäällikkö (Baltia, Venäjä)

Teet Laanemets

+372 5457 9810

teet.laanemets@arskametalli.fi