Arskametalli Oy

Saarentaantie 33
31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Vaihde 02 748 9700

Y-tunnus: 0747454-0
 

Toimisto ja varasto avoinna arkisin klo 7:00 – 15:30, muina aikoina sopimuksen mukaan.

Pyydä tarjous

 


 

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003707474540
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
 

Myynti

Tehtaan edustaja

Pauli Sundman

+358 50 380 3540

pauli.sundman@arskametalli.fi

Tehtaan edustaja

Markku Koivisto

+358 400 185 109

markku.koivisto@arskametalli.fi


Tuotanto

Työnjohtaja, toimitukset ja ostot

Antti Kauppinen

+358 50 022 3755

antti.kauppinen@arskametalli.fi

Tuotanto- ja suunnittelupäällikkö

Markku Kankare

+358 45 805 3885

markku.kankare@arskametalli.fi

Lähettämö

Pertti Nieminen

+358 45 121 5602


Toimisto

Toimistopäällikkö, laskutus

Jari Käkönen

+358 400 531 611

jari.kakonen@arskametalli.fi

Johdon assistentti, markkinointi

Jenni Käkönen

+358 50 596 0136

jenni.kakonen@arskametalli.fi

Toimitusjohtaja

Janne Käkönen

+358 50 511 5540

janne.kakonen@arskametalli.fi


Vienti

Tehtaan edustaja (Viro)

Teet Laanemets

+372 5457 9810

teet.laanemets@arskametalli.fi

Tehtaan edustaja (Latvia, Liettua, Ukraina, Venäjä ja Valko-Venäjä)

Hannes Lauri

+358 45 200 3698

hannes.lauri@arskametalli.fi